Rehber, tercüman: İş görüşmeleri, Fuar standı desteği: Türkçe - Almanca - İngilizce


Almanya'da yapacağınız iş görüşmelerinde, konferans, kongre veya fuar katılımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz dil desteğini, taleplerinize uygun şekilde sunuyoruz. Fuar çalışmalarınızda ya da marka ve ürünlerinizin Almanya pazarında etkin şekilde tanıtımında, kreatif fikir ve benzer hizmetlerimizle yanınızdayız.


Rehber, tercüman: İş görüşmeleri, Fuar standı desteği: Türkçe - Almanca - İngilizce


Panoramik şehir turları, transferler, otel ve restoran

Sizi Almanya'daki herhangi bir havalimanı veya tren garında karşılayarak, arzu ettiğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.Profesyonel şehir turlarımızda, kafilenin bulunduğu kentin yanı sıra Almanya hakkında siyasi, sosyal, kültürel, demografik, tarihi ve ekonomik konularda bilgi veriyoruz.

Panoramik şehir turları, transferler, otel ve restoran

Almanca ve/veya Ingilizce web sitesi tasarımı ve entegrasyonu

Avrupa piyasasına girmek istiyorsunuz.Şirketinizin Almanca ve/veya Ingilizce Web Sayfası olmasını istiyorsunuz.İster şirketinizin tanıtım sitesi olsun ister ürünlerinizi de satacağınız bir Shop olsun, size ilk adımdan itibaren destek veriyoruz. Akabinde sayfalarınızdaki ürünleri Ebay, Amazon v.b.g. portallere entegre ediyoruz.

Almanca ve/veya Ingilizce web sitesi tasarımı ve entegrasyonu

Almanya - Türkçe Turizm ve Rehberlik hizmeti

Almanya Fuar Turu Hizmetleri: Seyahat acenteleri, meslek odaları, küçük ve orta ölçekli işletmeler, okullar, üniversiteler, resmi kurum ve kuruluşlara özel, düşük maaliyetli, üstün kaliteli kurumsal hizmetler. Transfer, rehber, tercüman, şehir turu, otel ve yemek servisi.

 

  • Seyahat acentenizin düzenlediği Almanya turunda kafilenize eşlik edecek kalifiye bir şehir rehberi, tercüman ya da sürücü mü arıyorsunuz
  • İşletmenizin Almanya’da katılacağı bir fuarda görevlendirmek için Almanca-Türkçe ve İngilizce konuşan, güzel yüzlü ve eğitimli stand hostesi mi arıyorsunuz?
  • Meslek odanızın planladığı Almanya seyahatini organize edecek, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tur planlayıp uygulayacak, Almanya uzmanı, tecrübeli ve yetkin bir partner mi arıyorsunuz?
  • Almanya seyahatinizi KOSGEB tarafından desteklenecek şekilde organize edecek, Almanya’daki iş dünyası temsilcileriyle biraraya gelmenizi sağlayacak, Almanya’da mükemmel iletişim ağlarına sahip, kurumsal çözüm üretebilecek, güvenilir bir organizatör mü arıyorsunuz?
  • Almanya uzmanı B2B Partneriniz Almanya Fuar Turu Hizmetleri – MeinReiseleiter.de, Almanya’nın her yerinde, her fuarında ve etkinliğinde yanınızdadır!


Berlin


Leipzig


DresdenMagdeburg


Hannover


Hamburg